Betandreas Telefon 

Tıkla Betandreas’a Git!

Betandreas telefon bağlantılarını destek hattına bırakacağınız beni ara talepleri yani Call Center ile 7/24 yapabilirsiniz. Canlı kumarhane maalesef aktif bir numaraya sahip firmalardan değildir! Fakat bunun dışında 10’dan fazla müşteri hizmetleri seçeneği mevcuttur. Bu nedenden dolayı bağlantı kurarken bunlardan herhangi birini dilediğiniz vakitte kullanabilirsiniz. Fakat online kumarhaneye bizzat arama gönderemezsiniz.  

Bunun yerine canlı destek gittin aranmak isteme sebebinizi belirtebilirsiniz. Böylece site sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Bu şekilde telefon numarası olmadan da kolaylıkla temsilcilerle görüşebilirsiniz. Betandreas platformu ülkemizde ve pek çok Avrupa ülkesinde en hızlı ve etkin yarım hatalarına sahiptir. Yani numarası yok diye sitenin kalitesiz bir firma olduğu düşüncesi aklınıza gelmemelidir. Çünkü üyeleriyle olan alakası göz ardı edilemez.  

Betandreas Telefon Numarası Var Mı? 

Hayır yok! Bu yüzden güncel web giriş adresini ziyaret ederek iletişim kurulabilecek seçeneklere bakabilirsiniz. Üstelik Betandreas telefon görüşmelerini biraz evvelden bahsettiğimiz gibi call center talebiyle yapabilirsiniz. Böylece müşteri temsilcileri isteklerinize göre sizi talep listesine koyacaktır. Müsait olduğunuz bir vakitte dönüş sağlayarak istek, görüş ya da şikayet sebebinizi çözmek için online yardımlar sağlanacaktır.  

Böylece finans olsun, çekim süreci olsun ya da hesap ile alakalı bir durum olsun alanında müdahale edilebilmektedir. Betandreas kumarbazlarına önem veren ve memnun olması için çabalayan bir firmadır. Yani kumar sitesi olmasına rağmen internet ortamında hassas davranan bürolardandır. Telefon numarasının olmamasının da elbette ki bazı sebepleri vardır. Bu sebepler üyeleriyle olan güveni sarsmayacak konulardan oluşmaktadır. 

Betandreas Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı  

Sitenin aktif numarasının olmaması sebebiyle Whatsapp hattı da yoktur. Betandreas telefon numarası kullanmaya baslarsa tüm bu irtibat olanakları sunulacaktır. Fakat şu an yalnızca sosyal medya, mail ve telegram benzeri kanalları aktiftir. Fakat çevrim içi site de sürekli görüşmelerin yapıldığı canlı destek hatları mevcuttur. Bu sayede kumarhane sizleri iletişim konusunda aksatmamaktadır.  

Asla mağdur olmayacağınız bet firması olarak yıllardır hizmet vermektedir. Zaten Betandreas Curaçao kurumunun bağlılığını hareket eden kurumlardandır. Yani üyelerine mağduriyet yaşatmasın zaten teknik olarak mümkün değildir! Bundan ötürü telefon numarası ya da Whatsapp seçeneğinin olmaması olumsuz durumlar teşkil etmemektedir. Fakat yine de iletişim olanaklarını arada bir kontrol ederek güncel eklemleri takip edebilirsiniz.